Portfolio Archive - Aos Art Mimari Seramik ve Güzel Sanatlar Atölyesi

İstanbul Beykozda Cumhuriyet Köy de bulunan Village Park Butik Otelin Konsept Çalışmaları İç mekan tasarımları ,Oda dekorasyonları,Hazırlanan konsepte uygun olarak yatak örtüsü abajur ve pano imalatlarının yapılması işleri firmamız tarafından başarıyla tamamlanmıştır.Hazırlanan konsept ve imal edilen butik objeler bir çok mimari ve dekorasyon dergisi tarafından bir çok sefer konu edilmiştir. Türkiyenin ilk butik otellerinden olan

Details

Kadıköy-Kartal Metro projesi kapsamında bulunan bostancı metro istasyonu için Seramik Sanatçısı Figen SABUNCUOĞLU tarafından tasarlanan ve yapılan altın varak kelebekler temalı panomuz.

Details

Aos Art Tasarım grubu tarafından tasarımı gerçekleştirilen ve Aos Yapı Çelik Atölyelerinde imal edilen  Bağcılar metrosu butik oturma grubu çalışmasında toplam 16 adet istasyonda 150 adet oturma grubu imal edilmiştir.Çalışmada sağlamlık ve oturum rahatlığı unsurları göz önünde bulundurularak tasarım benzersiz olarak çizilmiştir.

Details

Marmaray projesi kapsamında istasyonlarda yapılan sanatsal çalışmalarda tasarım ve imalatı seramik sanatçımız Figen SABUNCUOĞLU tarafından gerçekleştirilen toplamda 66 metrekare alanı kapsayan art panel çalışmamız 75 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak  istanbul halkının beğenisine sunulmuştur.Kar amacı güdülmeden yapılan bu çalışmada seramik rölyef çalışması üzerine sedef sır kullnılmıştır.

Details

Aos Art ekibi olarak Kamusal alanlar, Turizm Tesisleri ,Hastaneler ve Alışveriş merkezlerine hayat veren büyük ebatlı konsept çalışmalar yapmaktayız.Eşsiz ve projeye özgü tasarımlarımızı 40 yıllık deneyimimiz ve dinamik çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Details
Aos Art Mimari ve Sanatsal Tasarım Atölyesi Up